V dnešní době je jen málo lidí, kteří se na své výdaje nemusí ohlížet. Většině z nich však stejně není jedno, za co peníze vydají. Nikomu se nechce platit za zboží či služby, když jinde mohou dostat totéž levněji. Chcete i vy ušetřit až několik tisíc ročně? Zjistěte si, jaké povinné ručení vám na váš automobil nabídne konkurence vaší stávající pojišťovny.

Už se nemusíte obtěžovat obcházením kamenných poboček pojišťoven a vyžadovat cenové nabídky jednotlivých ústavů. Máme dobu elektronickou, stačí tedy usednout k počítači a navštívit internetový portál TopSrovnani.cz, který se zabývá Penízkyporovnáním cen služeb pro domácnost od různých dodavatelů na trhu. Zjistíte si zde, jaké sazby plynu či elektřiny v současné době dodavatelé nabízí, kde seženete nejvýhodnější hypotéku a samozřejmě také která z dostupných pojišťoven vám poskytne nejvýhodnější povinné ručení.

Nechce se vám platit horentní sumu za povinné ručení? Chcete vědět, zda můžete získat levnější sazbu povinného ručení? Navštivte TopSrovnani.cz, nechte si porovnat nabídky jednotlivých pojišťoven na českém trhu a zřiďte si povinné ručení tam, kde je to nejvýhodnější. Nižší cenovou nabídku zde najdete díky unikátnímu nástroji pro výpočet sazby povinného ručení na míru.

Kalkulačka povinného ručení na TopSrovnani.cz pracuje s údaji o vašem automobilu. Cena povinného ručení se snižuje také s rostoucím počtem měsíců, po které platíte povinné ručení a jezdíte bez nehod. Potvrzení o bezeškodním průběhu vám vydá stávající pojišťovna, to je třeba předložit nové pojišťovně do šesti týdnů od vyřízení pojištění. Přejít k nové pojišťovně můžete po skončení smlouvy se stávající pojišťovnou nebo podáním písemné výpovědi. Využijte srovnání povinného ručení na TopSrovnani.cz a neplaťte víc než je nutné.